Het hele productieproces van AMPAK is gecertificeerd door Bureau Veritas. Alle verschillende types (anodes) die het bedrijf maakt hadden deze certificering al eerder. Sinds afgelopen zomer (2025) is daarnaast ook het gehele proces gecertificeerd met de BV Mode II Scheme.
Dit is een heel bijzonder gegeven en een unieke waardering voor het bedrijf. Deze certificering is een waarborging van kwaliteit, betrouwbaarheid en veiligheid. AMPAK: “Dit certificaat laat zien dat we alles doen op de manier dat we zeggen. Het geeft aan klanten aan dat onze manier van werken toetsbaar en te herhalen is. Het geeft alle zekerheid aan de klant. En ook voor onszelf is het een bevestiging dat wat we doen, klopt.”
Voor AMPAK is het leveren van kwaliteit, betrouwbaarheid en veiligheid een vanzelfsprekendheid. In producten en in het productieproces. Als enige bedrijf in Nederland dat haar anodeproducten volledig zelf produceert, willen ze een betrouwbare leverancier zijn. Wat betekent dat alles, vanaf de ruwe materialen tot aan het eindproduct en het proces, van de beste kwaliteit is. Dit certificaat laat zien dat ze dat ten allen tijden ook zijn.
Wil je meer weten over het productieproces van AMPAK? Hun stand vind je in hal 8, stand 8205.